Niepubliczny żłobek "Misio Bazik”
jest wpisany do rejestru
żłobków i klubów dziecięcych
w Urzędzie Miasta
w Zielonej Górze.
Nr wpisu WO-IX.7330.1.8.2013.MM


O nas

Dlaczego MY

Wychodząc naprzeciw za­po­trze­bo­wa­niu na opiekę nad naj­młod­szy­mi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach oraz trud­no­ściami ze znalezieniem wy­kwa­li­fi­ko­wa­nej, troskliwej i oddanej nia­ni, postanowiłam otworzyć w Zielonej Górze prywatny żłobek, spełniający najwyższe wymagania dotyczące opieki, higieny i bezpieczeństwa.
Placówka jest całkowicie dostosowana do potrzeb najmłodszych dzieci. Posiada pozytywny odbiór Straży Pożarnej, odbiór kominiarski oraz odbiór Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Przeprowadzone zostało badanie wody, sprawdzono natężenie światła, prawidłowość działania oświetlenia awaryjnego oraz atesty wyposażenia. Spełnione są więc wszystkie normy i zalecenia zawarte w ustawie z kwietnia 2011r.
mgr Ewa Godlewska z dziećmiŻłobek posiada przestronne sale z bezpośrednim dostępem do łazienki w pełni przeznaczonej dla małych dzieci oraz przytulną sypialnię. Wszystkie mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne są dostosowane do wieku i potrzeb dzieci oraz posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Żłobek Misio Bazik to miejsce przyjazne dzieciom, w którym staramy się wspierać rodziców w wychowywaniu swoich pociech.

Posiadamy własny, duży plac zabaw. Usytuowany w zacienionym miejscu jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. Wyposażony w dwie piaskownice, domek, ślizgawkę, huśtawkę i ławeczki.