Nasza kadra

Kadra w naszym żłobku to panie z wykształceniem kierunkowym, pedagogicznym, zgodnym z przepisami Ustawy z 04.02.2011r o opiece nad dziećmi do lat 3.

Wszystkie panie posiadają bardzo duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, ich oddanie, wielka troska, zaangażowanie, olbrzymia cierpliwość i empatia, sprawiają, że, dla wszystkich maluchów, każdy dzień spędzony w żłobku „Misio Bazik” jest radosny i wypełniony nowymi doświadczeniami.

Zamoyskiego

pracownik zdjęcie

Nazywam się Małgorzata Kalisz. Mam wyksztalcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Lubię pracę z dziećmi, która daje mi dużo satysfakcji Jestem mamą dwóch dorosłych synów i trójki wnucząt. Jestem fanką kickboxingu i aktywnie spędzam czas wolny. Lubię muzykę filmową i filmy science fiction oraz ciekawe książki.

pracownik zdjęcie

Nazywam się Svetlana Trivol. Mieszkam w Polsce od 7 lat. Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny na Ukrainie.Z zawodu jestem psychologiem. Z małymi dziećmi pracuję już trzeci rok. Daje mi ona ogromną radość, zaangażowanie i satysfakcję wiedząc, że mogę wspierać dzieci w ich pierwszych krokach na drodze do samodzielności i samorozwoju.

pracownik zdjęcie

Nazywam się Justyna Grużewska. Kieruję się zasadą, że dziecko to człowiek, mający prawo do swoich emocji, gorszych i lepszych dni. Człowiek choć mały ma mnóstwo niespożytkowanej energii a zadaniem wychowawcy jest ukierunkowanie tej energii na dobre tory. Dawanie dzieciom swobody w działaniu, zabawie i nauce.

pracownik zdjęcie

Nazywam się Ania Matla. Skończyłam studia na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza i Profilaktyka w Zielonej Górze. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, sprawia mi ona ogromną radość i satysfakcję. Lubię aktywnie spędzać czas, podróżować. Prywatnie jestem mamą 2,5 letniej Amelki.

Wyspiańskiego

pracownik zdjęcie

Nazywam się Patrycja Salamońska. W zawodzie opiekunki dziecięcej pracowałam w przedszkolu, jak i w żłobku W „Misio Baziku pracuję już 6 lat. Jestem mamą trójki dzieci. Uwielbiam muzykę, taniec, krzyżówki oraz sport. Ze swoimi Smerfami lubię skakać i ćwiczyć. Nie wyobrażam sobie innej pracy mimo trudniejszych dni.

pracownik zdjęcie

Nazywam się Joanna Mielec. Moja praca z dziećmi nie była przypadkiem. To był pomysł na życie. Po ukończeniu szkoły zaczęłam pracować w żłobku i tak minęły 33 lata pracy z dziećmi. Daje mi ona naprawdę dużo radości i satysfakcji. Chociaż czasami bywa ciężko uśmiech dziecka wynagradza wszystko. Jestem mamą dwójki dorosłych dzieci. Interesuje się historią Zielonej Góry. Kocham zwierzęta, w domu mam 4 pieski.

pracownik zdjęcie

Nazywam się Ania Trojanowska. Ukończyłam studia ekonomiczne oraz kurs opiekunki dziecięcej. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pracując jako opiekunka dziecięca w żłobkach, jak również, jako niania. Prywatnie jestem mamą dwójki chłopaków- 1,5 rocznego Kuby oraz 5 letniego Dawida. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy o tematyce psychologicznej. Od zawsze jestem zakochana w morzu. Jestem osobą ciepłą, pogodną. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, i choć często wymaga wielkiego wysiłku, to daje poczucie spełnienia i bycia potrzebnym.